360 Speed

360 Speed 1.0.0

Okiełznaj trzy demony prędkości w grze na telefony java

360 Speed to darmowa gra wyścigowa na telefony java. Trzy superszybkie demony prędkości czekają na odpowiedniego kierowcę. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Trzy samochody do wyboru
  • Nie jest łatwo ją przejść

Wady

  • Uboga grafika
  • Monotonna rozgrywka
Więcej

Niezły
5

360 Speed to darmowa gra wyścigowa na telefony java. Trzy superszybkie demony prędkości czekają na odpowiedniego kierowcę.

W 360 Speed ścigamy się z czasem a do wyboru mamy trzy sportowe samochody. Gry java tego typu mają bardzo proste sterowanie. Tak jest i tym razem. Strzałką w górę lub klawiszem 2 przyspieszamy, hamujemy strzałką w dół lub ósemką, a strzałkami w prawo i w lewo skręcamy (klawisze 4 lub 6). Pokonywanie zakrętów w 360 Speed nie jest jednak takie łatwe. Musimy nauczyć się hamować w odpowiednim momencie aby płynnie pokonać zakręt. Niecierpliwi gracze mogą mieć z tym problem, reszta może potraktować to jako wyzwanie.

Grafika w 360 Speed nie powala na kolana, jest zupełnie przeciętna, nawet jeśli porównamy do niej inne gry java. Zaletą będzie jednak to, że wyścigi będą działać płynniej na starszych telefonach. Szkoda tylko, że animacja nie jest doskonała i zdarzają się jej zakłócenia oraz błędy. Jeśli szukasz przyjemniejszej gry wyścigowej wypróbuj Wicked Racing.

Jeśli szukasz wyzwań, 360 Speed zapewni Ci ich o wiele więcej niż pozostałe gry java. Szkoda tylko, że dzieje się to kosztem podwyższonego poziomu trudności.

360 Speed

Download

360 Speed 1.0.0